BELEDİYE PLAJI, KUMSALINA ÖZEL TEMİZLİK

BELEDİYE PLAJI, KUMSALINA ÖZEL TEMİZLİK

gundemeregli.com-Yapılan yeni düzenleme ile birlikte sadece Ereğli ve çevresinden değil tüm Zonguldak, Düzce Bolu gibi bölgelerden de gelen misafirlerini ağırlayan Kdz.Ereğli Belediye Plajı’nda kumsal periyodik olarak taşlardan temizleniyor.

Kdz. Ereğli Belediye Plajı yapılan yeni düzenlemeler ve değişen çehresi ile birlikte sadece Ereğli ve çevresine değil, Zonguldak ve çevresi ile Düzce, Bolu gibi kentlerden gelen konuklarına da ev sahipliği yapıyor.

BELEDİYE PLAJI TÜM BÖLGEYE  HİZMET EDİYOR

Kdz.Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Belediye plajının yeni çehresinin tüm vatandaşlar tarafından çok beğenildiğini belirterek “Plajımıza gelen vatandaşlarımız çok memnun ayrılıyor. Sadece bu bölgeye değil. Bolu, Düzce, Adapazarı gibi bölgelerden gelen vatandaşlarımıza da hizmet veriyoruz. Bu da bizi son derece memnun ediyor.”dedi.

KUMSAL TAŞLARDAN TEMİZLENİYOR

Başkan Posbıyık, bölgede nadir olarak kullanılan sahil temizleme aracıyla belediye plajının kumsalının taşlardan periyodik olarak temizlendiğini ve bu uygulamanın vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandığını belirtti.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2013, 07:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48