Ereğli'de Eğitim İçin Toplanacaklar

Ereğli'de Eğitim İçin Toplanacaklar

Ereğli'de Eğitim İçin Toplanacaklar

ZONGULDAK - Ereğli İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu başkanlığında 2017-2018 eğitim öğretim yılı hazırlık toplantısı gerçekleştirildi.

Madenoğlu, Erdemir Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda yaptığı konuşmada, ders zilinin 18 Eylülde çalacağını, bu nedenle eğitim ve öğretimin sorunsuz başlayarak sürdürülebilmesi için çeşitli önlemler alındığını söyledi.

İlçe genelinde 73ü ilkokul, 30u ortaokul, 24ü lise olmak üzere toplam 127 okulun bulunduğunu anlatan Madenoğlu, Memnuniyetle ifade edebilirim tüm okullarımıza güvenlik kamera sistemi kurulmuştur. Geçtiğimiz aylarda bunun ihalesini gerçekleştirdik. Toplam 270 bin lira bedel ile de ihalesi gerçekleştirildi. Bugün sevinerek söyleyebiliriz ki tüm okullarımızda kamera mevcuttur. Okullarımızda ne oluyor, ne bitiyor, yönetimlerimiz icabında oturduğu yerden görebiliyor. dedi.

Toplantıya, Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, Gülüç Belediye Başkanı Mustafa Gökhan Demirtaş, İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük, İlçe Jandarma Komutan Vekili Murat Köse, İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, daire ve okul müdürleri, mahalle ve köy muhtarları ile okul aile birlikleri katıldı.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2017, 11:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48